Rundę wiosenną czas zacząć.

• autor: Dziadek, 2010-03-31 18:37
Rundę wiosenną czas zacząć.

5 gier kontrolnych, 3 na własnym boisku, 2 na wyjazdach, bramki zdobyte 8, bramki stracone 14 zaledwie 1 zwycięstwo przy 4 porażkach taki jest bilans spotkań które mają przygotować zespół do rundy rewanżowej  rozgrywek A-klasy.

Co da się zauważyć na pierwszy rzut oka to sporą frekwencje zawodników na treningach i w meczach towarzyskich.

Nowe twarze:

Kamil Perła(napastnik) który kiedyś grał u nas w drużynie juniorskiej potem miał kilkuletnią przerwę teraz powraca,

Michał Mierzejewski(obrońca) oraz Karol Olszowy(pomocnik) zawodnicy wyselekcjonowani przez trenera Józefa Kaputa z gry na sztucznych nawierzchniach w Tarnobrzegu obaj reprezentowali barwy SkyBoys drużyny  grającej w sandomierskiej lidze amatorskiej,

Dominik Ryznar(napastnik) zawodnik o sporych możliwościach który zaczyna przygodę z piłką nożną na takim szczeblu rozgrywkowym.

Cieszy powrót do zdrowia po kontuzji Marcina Wójcika najskuteczniejszego zawodnika drużyny wiosny 2009.Powrócił także po pobycie w Juniorze Zakrzów bramkarz Łukasz Lis.

Nikt z drużyny nie odszedł aczkolwiek będzie z pewnością brakowało Daniela Wąsika który wyjechał za granicę.

Wyniki meczów sparingowych może nie były najlepsze ale nie powinny niczego przesądzać myślę iż z meczu na mecz gra drużyny wyglądała coraz lepiej i wielce obiecująco jak wiemy w meczach towarzyskich nie zawsze ważny jest wynik a gra zespołu co często powtarza nasz trener.

Ciężko na dzień dzisiejszy wybrać podstawową jedenastkę która wybiegnie w pierwszym meczu rundy rewanżowej trener napewno będzie się wachał do ostatniej chwili. W rozmowie powiedział mi iż brakuje mu jeszcze jednego sparingu by być pewnym na kogo postawić.

Ja osobiście pokusiłem się o wytypowanie jedenastki:

Bramkarz: Nowak Łukasz

Obrońcy:Mateusz Bila - Grzegorz Zych - Dziadura Łukasz - Rafał Wójcik (Michał Mierzejewski)

Pomoc: Kamil Wanarski - Łukasz Ordon - Wojciech Malarz - Piotr Stadnicki

Atak: Marcin Ordon - Marcin Wójcik (Kamil Perła)

Zawodnicy w nawiasach mogą wskoczyć do podstawowego składu danej formacji.

Poczekajmy do soboty by się o wszystkim przekonać, miejmy nadzieję że postawa zespołu będzie jak najlepsza tej wiosny.

autor: ~Dziadek 2010-03-31 19:31:01

avatar W komentarzach proponuję podanie swoich typów na jedenastkę która wybiegnie w sobotę;)

autor: ~~sts 2010-03-31 21:19:30

avatar pierwszy skład: ł.nowak - m.bila, g.zych, ł.dziadura, r.wójcik - p.stadnicki, ł.ordon, w.malarz, k.wanarski - m.wójcik, k.perła

autor: ~Kamilson 2010-03-31 22:44:07

avatar Ł.Nowak - G.Zych,M.Bila,Ł.Dziadura,R.Wójcik - P.Stadnicki,Ł.Ordon,M.Wójcik,K.Wanarski - M.Ordon,K.Perła